top of page

סדנת הכנה להנקה לנשים בהריון

סדנאות הכנה להנקה מתקיימות בקלינקה ברמת השרון וגם 

ניתן גם לתאם מפגש הכנה להנקה אונליין בשיחת וידאו באמצעות סמרטפון /טאבלט/מחשב נייד.

משך המפגש כשעתיים, מהסלון שלך, בלי לצאת מהבית.

עלות המפגש 400 ש"ח

הרשמה 054-9222468 לימור

מומלץ מאוד להשתתף בסדנת הכנה להנקה עוד לפני הלידה, באופן אישי או קבוצתי.

 

מדוע זה חשוב ללמוד על הנקה כבר בהריון? שלושת הימים הראשונים לאחר הלידה משמעותיים מאוד לביסוס הנקה מוצלחת ונעימה. אמהות רבות נתקלות בקשיים בימים הראשונים, שניתן למנוע בקלות ע"י הדרכה מראש. לעיתים מספר עצות שנרכשו טרם הלידה, מסייעות באופן ניכר כבר בהתמודדות עם האתגרים השונים בבית החולים. ההורים חשים לפעמים בלבול, תשישות, ולא תמיד יודעים מה הדבר הנכון ביותר באותו רגע עבור תינוקם. הכנה להנקה בהריון מאפשרת להורים להתחיל את ההורות ברגל ימין - עם יותר ידע, בטחון ונינוחות.

מומלץ בחום!! מתאים לנשים בהריון החל משבוע 32.

 

אמהות רבות מתכננות להניק את התינוק שלהן, ומאוד מופתעות לגלות כי הקשיים בימים הראשונים הם למעשה מאוד נפוצים. חלקן "סוחבות" את הקושי לאורך תקופה ארוכה, וחלקן מתייאשות בשל העדר תמיכה מקצועית ברגעים הקריטיים. אחרי הלידה ישנם כל-כך הרבה התמודדויות חדשות, לכן לא כדאי לחכות שהקשיים יגיעו - אלא ללמוד מראש כיצד להקל על הקושי.

 

סדנת ההכנה להנקה תתמקד בנושאים הבאים

*למה כדאי להניק?
*מנגנון ייצור חלב אם
*מהלך הנקה תקין או "מה נחשב נורמלי"?
*חיבור נכון של התינוק אל השד
*תנוחות הנקה נפלאות בהתאם לצורך שלך
*הימנעות מטעויות נפוצות וכיצד לבסס אספקת חלב טובה
*התמודדות עם האתגרים של הימים הראשונים
*הכרת תמרורי אזהרה, או: מתי לפנות לעזרה מקצועית?
*אביזרי הנקה - מה צריך ומה מיותר? סינר הנקה? משחת לנולין לפטמות? רפידות הנקה? משאבת הנקה? כורסת הנקה?

כדי לחסוך לכן הוצאות מיותרות - נדבר על האפשרויות השונות, ומה חשוב באמת.

 

מפגש אישי להכנה להנקה לנשים בהריון

הכנה אישית מתאימה לנשים בהריון שרוצות ליווי פרטני, בשעה ובמקום לפי צרכיהן. בנוסף הכנה אישית מתאימה מאוד למי שיודעת כי צפוי לה קושי מעבר לאתגרים הנורמליים, כגון לידת תאומים, ניתוח קיסרי מתוכנן, מגבלה רפואית, וכו'.
 

כמו כן מי שחוותה קשיים בהנקת הילד הקודם, מוזמנת בחום לפנות אלי להדרכה אישית כדי לשפר את חווית ההנקה. לעיתים קשיים גדולים מהעבר ממשיכים להטריד למרות הזמן הרב שחלף - אפשר לנסות לברר מה היו אז הגורמים לקושי בהנקה, כדי להתמודד בלידה הקרובה בצורה יותר מוצלחת.

מחיר פגישת הכנה אישית לקראת הנקה, כולל המשך ליווי טלפוני:
400 ש"ח לפגישת הכנה בקליניקה ברמת השרון

 

אישי
קבוצתי

סדנת הנקה קבוצתית לנשים בהריון

סדנת הנקה קבוצתית מתאימה למי שרוצה להתכונן להנקה, לרכוש כלים מעשיים, ולהגיע יותר רגועה לחווית ההנקה​. הסדנה נמשכת כשעתיים ורבע ומתקיימת אחת לחודש לבחירתך באחד מהתאריכים הבאים:

26/2/24 יום ב' 18:30 בזום

12/3/24 יום ג' 19:00 ברמת השרון

19/5/24 יום א' 19:30 בזום

23/6/24 יום א' 19:30 בזום

06/8/24 יום ג' 19:30 בזום

(אם התאריכים הנ"ל לא אפשרי לך אז את מוזמנת לדבר איתי, לפעמים מתארגנת קבוצה קטנה במועדים נוספים)

מחיר: 200 ש"ח להריונית
          ​

​כל משתתפת תקבל דף סיכום בסוף הסדנה המרכז את הנושאים החשובים לימים הראשונים.

 

הרשמה טלפונית אצל לימור 054-9222468.

---------------------------------------------------------

לנוחיותכן, ניתן גם לארגן מפגשי הכנה לקראת הנקה, באזור מגוריכן, בפורמט של "חוג בית", במועד שנוח לכן, כאשר המארחת ההריונית מצרפת משתתפות אחרות מהאזור (מינימום 6 משתתפות).

 

למגזר הדתי - אשמח לתאם מועד נפרד בהשתתפות נשים בלבד.

המלצות

משתתפות בסדנה ממליצות:

* מכיוון שזה ההריון הראשון שלי, ושמעתי לא מעט מחברות על קשיים בהנקה לאחר הלידה, החלטתי ללכת עם בעלי לסדנת ההכנה שלפני הלידה. בסדנה לימור מתמקדת בימים הראשונים שלאחר הלידה, מסבירה על התנהגות התינוק בימים הראשונים, על תנוחות הנקה שונות וכמובן עונה על שאלות ומרגיעה חששות של "הורים שבדרך". הסדנה נמשכת כשעתיים ובשל שאלות רבות שהתעוררו בקבוצה - נשארנו אצל לימור 3 שעות! המקצועיות, הסבלנות האינסופית והאישיות המרגיעה של לימור גרמו לי להבין הרבה יותר טוב מה עומד לקרות ולדעת למה לצפות בלידה. ממליצה בחום!!! תודה רבה לימור

[שירה ויינר]

* בשעה טובה נולדה לנו לפני 48 שעות תינוקת קטנה.
רציתי להגיד שההכנה להנקה איתך הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שלי בהכנה ללידה - כל טיפ שלך שיחק בגדול, לא הייתה במחלקה יועצת הנקה בשבת והלל יונקת מדהים. זה הכל בזכותך!
אני ובעלי ממשיכים לדבר כמה שזה עזר לנו!

[רעות ש.]

* מפגש טרום הנקה שעברתי אצלך נתן לי כל כך הרבה ידע, ידע מעשי ופרקטי שעזר מאוד בהנקות הראשונות וכמובן ידע חשוב על הנקה בכלל, ואת הבטחון ולהמשיך לנסות על אף כל הקשיים שנערמו סביבי. 

[חגית ש.]

 

* שמחה מאוד שהשתתפתי בסדנת ההנקה לקראת לידתו של ילדי השלישי יאיר. למרות שהנקתי לפני כן, ההכנה להנקה סייעה רבות להצלחה שלי בהנקת בני ואני בהחלט ממליצה לכל אשה לפני לידה להתכונן להנקה

[אילה ג.]

 

* השתתפתי בסדנא שלך בעקבות המלצה של חברה טובה, וזו הייתה אחת ההחלטות החכמות ביותר במהלך ההריון!

זה היה הריון ראשון שלי ולכן הייתי סקרנית וצמאה לידע אודות הנקה.

אני מודעת לחשיבותה הרבה של ההנקה עבור הילדה שלי ולכן רציתי להתכונן להנקה בצורה המיטבית. קיבלתי אצלך ידע וכלים פרקטיים להנקה מוצלחת ועל כך אני מודה לך!

[שמרית ואריאל הקטנה שנהנית מההנקה בכל יום מחדש]

 

* היי לימור, אני כותבת לך עוד מהמלונית באיכילוב מיד אחרי הלידה... כשהגעתי לסדנה אצלך המטרה שלי הייתה בעיקר להכיר איזושהי יועצת הנקה כדי שאם אצטרך משהו תהיה לי אחת שכבר פגשתי. לא תיארתי לעצמי שזה יכול להיות ההבדל הגדול... אחרי לידה לי לא היה שום רצון ללמוד איך להניק והאמת שגם ליועצות הנקה אין מספיק פנאי וסבלנות ללמד מההתחלה עוד פעם ... אני הרגשתי שאני רק רוצה "לתפעל" את האירוע ולשמחתי כבר היו לי את הכלים הראשוניים לעשות את זה לבד.

סדנה הנקה לפני הלידה גרמה למשהו אחד להיות קצת יותר קל... בהחלט אמליץ לכל אחת לעשות סדנה כזו!

[קרין]

 

סדנת הכנה להנקה - ממליצה בחום!

הגעתי לסדנת הכנה להנקה של לימור כשהייתי בהריון השלישי שלי. קודם כל הצטערתי שלא היתה סדנה כזו כשהייתי בהריון הראשון, זה היה חוסך לי הרבה תסכול וחוסר ביטחון. דבר שני - הופתעתי לגלות שגם בהריון שלישי יש מה ללמוד על הנקה! מיד אחרי שילדתי והתמודדתי מחדש עם אתגר ההנקה השתמשתי בכמה טיפים שלמדתי בסדנה שממש עזרו לי להתגבר על הקשיים של ההתחלה
מומלץ ביותר, ולא רק בהריון ראשון!

[נעה הולנדר]

 

* לימור, תודה רבה על היום. היה ממש מעניין ורלוונטי ואני בטוחה שאיעזר בכל מה שלמדתי היום. ההרצאה היתה קולחת, מעניינת, עם השילוב המושלם מבחינתי בין טקסט כתוב,להסברים במלל ולסרטונים. לא היה רגע מיותר מבחינתי.

[איילה בורובסקי, אמא לשלושה...]

bottom of page